TRADYCJA POŁĄCZONA Z NOWOCZESNOŚCIĄ

Nieprzerwanie od 1990 roku, wierni tradycyjnym metodom i sprawdzonym pomysłom, produkujemy jelita naturalne spełniające wymagania rynków europejskich. Jako jednej z pierwszych, polskich firm, udało nam się zdobyć zaufanie odbiorców na rynkach zachodnich.

POTWIERDZONA JAKOŚĆ

Wieloletnie przestrzeganie i udoskonalanie norm HACCAP pozwoliło nam na przystąpienie w 2017 roku do certyfikacji standardu IFS. Udowadnia to, że o jakość naszego wyrobu dbamy na każdym etapie produkcyjnym, co regularnie potwierdza uzyskiwanie certyfikatu IFS na poziomie wyższym.

DBAMY O ROZWÓJ

Troszcząc się o nieustanne udoskonalanie jakości naszych jelit, w 2015 roku uruchomiliśmy nowoczesny zakład kalibracji w Sulnowie. Wieloletnie doświadczenie, tradycje przekazywane z pokolenia na pokolenie oraz wykwalifikowana kadra pozwalają sprostać indywidualnym wymaganiom klientów. Jednocześnie, nie zapominamy o ciągłym doskonaleniu procesu produkcyjnego.

Pekrapol jest również członkiem ENSCA – Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Jelit Naturalnych oraz Polskiego Związku Producentów i Dystrybutorów Jelit.

POZNAJ NAS – ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY